1. Rozpoczynamy okres wakacji. Pamiętajmy o niedzielnej i świątecznej mszy świętej. W czasie wakacji nie ma mszy świętej po południu.

2. W poniedziałek od godziny 19 spowiedź święta dla młodzieży przed bierzmowaniem, także od 19 w kaplicy Matki Bożej w ramach Kręgu Biblijnego adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. We wtorek o godzinie 18 msza święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania , którego udzieli Ks. Bp Antoni Długosz.

4. W czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła , dzień adoracji Najświętszego Sakramentu. Msze święte o godzinie 8-11-18 21 zbiorowa za zmarłych. Intencje jak zawsze składamy do puszki.

5. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

6. Za tydzień w niedzielę w naszym kościele odpust ku czci Matki Bożej Łaskawej. Suma odpustowa o godzinie 12, na którą zapraszamy do asysty Druhów Strażaków, panie z Różańca, od figury Matki Bożej, dziewczynki z klas III do sypania kwiatków, ministrantów. Także w niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

7. Proponujemy pieszą pielgrzymkę w jedną stronę na Jasną Górę w dniach 24 – 25 sierpnia z noclegiem w Popowie. Noclegi w Częstochowie we własnym zakresie. Zapisy do końca czerwca.

8. V Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w terminie 29 – 31 lipca . Zapisy w Gminnej Bibliotece. Informacja w gablocie.

9. Taca inwestycyjna wyniosła 3450 zł. „ Bóg zapłać”.

10. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Zofii : Działkowscy, Toporowska, Traczewscy,Woźniak, Rogaczewscy, Banasiak, Rabikowscy, Rogaczewscy.

11. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”, także książka „ Wszystko o Jezusie z Nazaretu” w cenie 10 zł. Zachęcamy do jej zakupienia.

12. Dziękuję ks. Wojciechowi Więdłocha naszemu wikariuszowi za pracę w naszej parafii w ostatnim roku. Decyzją Ks. Arcybiskupa obejmuje samodzielną parafię i zostaje proboszczem. Życzymy wszyscy błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa św. Wojciecha w posłudze na nowej parafii.