1. Wtorek o godzinie 6.45 zbiórka przed kościołem dzieci komunijnych i ich opiekunów. Wyjazd do Niepokalanowa o godzinie 7.

Także we wtorek o godzinie 19 msza święta przy kapliczce świętego Antoniego .

2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze święte o godzinie 8 -10.30 i 12, po której wyruszy procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy.

I ołtarz – ul. Częstochowska przy kapliczce posesji p. Koza ubierają mieszkańcy Kuźnicy Ługowskiej i Kuszyny

II ołtarz – kapliczka św. Antoniego ubierają mieszkańcy Felinowa

III ołtarz – ul. Targowa przy posesji p. Żuberek ubierają mieszkańcy Gabrielowa

IV ołtarz – przy grocie Matki Bożej ubierają mieszkańcy Nowej Wsi

Prosimy druhów strażaków, panie z Różańca, panów do chorągwi.

3. Za tydzień taca inwestycyjna. Przed kościołem zbiórka ofiar na uczelnie katolickie naszej archidiecezji.

4. Zapisanych na wycieczkę do Krajów Nadbałtyckich prosimy o końcową wpłatę 600 zł. do 20 czerwca .

5. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Kuźnicy Ługowskiej : Molenda, Walkowiak, Drutowscy, Rafalscy, Ogrodniczak, Ciemcioch, Mielczarek, Łakomscy, Drutowscy.

6. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”, także książka - „ Wszystko o Jezusie z Nazaretu” w cenie 10 zł. Zachęcamy do jej zakupienia.