1. Jutro święto NMP Matki Kościoła, zapraszamy na mszę świętą o godzinie 17.30. Także w poniedziałek o godzinie 16.30 msza święta w intencji Ojczyzny i Ruchu Ludowego. W Czernicach o godzinie 18 msza święta odpustowa. Wieczorem nie będzie Kręgu Biblijnego.

2. W miesiącu czerwcu odprawiamy nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa , w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.

3. Ten tydzień dla dzieci komunijnych jest tzw. „ Białym Tygodniem”. Każdego dnia o godzinie 17.30 msza święta z nabożeństwem do Serca Pana Jezusa.

4. W czwartek o godzinie 19 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

5. Zapisanych na wycieczkę do Krajów Nadbałtyckich prosimy o końcową wpłatę 600 zł. do 20 czerwca .

6. Przypominamy o wolnych intencjach mszalnych, w czerwcu jest wiele wolnych intencji . Zachęcamy do zamawiania mszy świętej dziękczynnej za żywych i z modlitwą o zbawienie za zmarłych.

7. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za sprzątanie kościoła, placu kościelnego na uroczystość I Komunii Świętej, dziękujemy za „dar ołtarza” - jest nim mosiężny stojak pod paschał – ofiarowano tysiąc zł. na ten cel, dziękujemy za dekorację kwiatową , „ Bóg zapłać”.

8. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Kuźnicy Ługowskiej : Tokarek, Wróblewski, Olewińscy, Szymańscy, Walkowiak, Kubiak, Kowalczyk, Zgolak.

9. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”.