1. Przeżywamy największą tajemnicę wiary – Zmartwychwstanie Chrystusa. Niech treść dnia dzisiejszego przenika całe nasze życie, Chrystus Zmartwychwstały napełnia nas nadzieją i zwycięża w nas nasze słabości. Życzymy błogosławionych Świąt.

2. Dziękujemy p. Małgorzacie Wrzesińskiej za pomysł, pracę i wykonaną dekorację Ciemnicy i Grobu Pańskiego, dziękujemy ks. Wojciechowi, p. kościelnemu Krzysztofowi i p. Krystynie Korytek za trud i pracę przy dekorowaniu Ciemnicy i Grobu Pańskiego - „ Bóg zapłać”. Dziękujemy p. organiście Tomaszowi i scholi za uświetnienie Triduum Paschalnego.

3. Jutro II dzień Świąt Wielkanocnych, msze święte jak w niedzielę. Po mszach świętych przed kościołem zbiórka pieniędzy na KUL i UPJPII, wspomóżmy te katolickie uczelnie.

4. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej mszy świętej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Przed kościołem zbiórka ofiar na rzecz poszkodowanych w Syrii.

5. W piątek o godzinie 16.30 próba dzieci komunijnych.

6. Za tydzień w niedzielę taca inwestycyjna.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Skaleńca: Borek, Kaźmierczak i Walkowa: Białek, Ciania, Tokarek, Wika, Gołdyn, Manieccy.

8. Do nabycia tygodnik „ Niedziela” wydanie świąteczne.