1. Jutro rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, msze święte z nauką dla dorosłych od poniedziałku do środy włącznie o godzinie 8 i 18. Spowiedź święta w środę od godziny 7.30 – 9 , po południu od godziny 17.15 – 19. Zachęcamy i zapraszamy do udziału w rekolekcjach, bowiem to czas łaski, słuchania Słowa Bożego, pojednania z Bogiem w sakramencie pokuty. Rekolekcje dla dzieci i młodzieży : Szkoła Podstawowa poniedziałek i wtorek godzina 9.30 , Gimnazjum godzina 11.00. W czasie rekolekcji będzie zbierana taca, prosimy o większe ofiary, które będą przeznaczone dla księdza rekolekcjonisty.

2. W minionym tygodniu na nowe oświetlenie kościoła złożono 400zł., składamy „ Bóg zapłać”. Przedsiębiorców zapraszamy na spotkanie w piątek o godzinie 19 w budynku plebani.

3. Zapisanym na wycieczkę do Krajów Nadbałtyckich przypominamy o II wpłacie – 500 zł. do 12 kwietnia.

4. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego mieszkańcom : Zofii – 70 zł, Raduckiego Folwarku - 100 zł, z ulicy Północnej – 80 zł, KŻR pani Danieli Jędrasik – 165 zł „ Bóg zapłać”.

5. Taca inwestycyjna wyniosła 3730 zł. „ Bóg zapłać”.

6. W piątek i sobotę w sklepach : Pszczółka, Sedal i Carrefour młodzież będzie zbierać żywność o przedłużonym terminie ważności w ramach przedświątecznej akcji Caritas „ Tak pomagam”.

7. W piątek i sobotę o godzinie 19 w kancelarii parafialnej katecheza chrzcielna.

8.Informacja Firmy Ubezpieczeniowej InterRisk ubezpieczającej kościoły i cmentarze naszej diecezji : polisa OC nie obejmuje ubezpieczenia nagrobka, gdyż nagrobek stanowi własność opiekuna grobu a nie własność zarządcy cmentarza. Majątek cmentarza jest ubezpieczony od ognia i innych żywiołów, kradzieży z włamaniem i rabunku.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Dębiny : Adamiak, Domagała, Pelińscy, Paproccy, Buczek, Brożyna, Szymańscy,Maj .

10. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci. Przed kościołem są do odebrania skarbonki wielkopostne. Można kupić świece na stół wielkanocny .