1. W ubiegłą niedzielę na Kościół na Wschodzie do puszek złożono 570 zł. - Bóg zapłać .

2. W zakrystii i przed kościołem można nabyć opłatki na wieczerzę wigilijną. Ofiara dobrowolna. Można także kupić świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Serdecznie zachęcamy do nabywania świec, to pomoc dla dzieci z ubogich rodzin

.

3. Dziękujemy mieszkańcom naszej Parafii za wykupienie Stacji Drogi Krzyżowej do renowacji , dziękujemy tym wszystkim, którzy tę zbiórkę przeprowadzili a darczyńcom dziękujemy za dobre serce, ofiary złożyli wierni : Gabrielowa 3500 zł., Józefiny 3500 zł., Zofii 740 zł., Kuszyny 450 zł., Nowa Wieś 1000 zł., rodziny Jacka i Andrzeja Pawlickich 3500 zł., Osjakowa z ulicy Cmentarnej. Wykupiono wszystkie stacje. Wszystkim składamy serdeczne „ Bóg zapłać”.

4. Parafia nasza poszukuje partnera do realizacji zadania „ Rewitalizacja zabytkowego budynku Parafii tzw. „TABOR '' wraz z uruchomieniem sali regionalnej w Osjakowie”.Dokładne ogłoszenie w gablocie i na stronie internetowej parafii.

5.Za tydzień w niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe, które przeprowadzi ojciec Felicjan franciszkanin z Wielunia. Także w niedzielę taca inwestycyjna.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, do którego zgłosiło się więcej osób niż było wyznaczone. To dobra odpowiedź, iż sprzątanie kościoła to nie tylko obowiązek. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Raduczyc : Bator, Bokwa, Nowak, Paluch, Nagel, Furtak, Uryszek, Cłapa.

6. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, także kalendarze misyjne w cenie 10 zł. Dochód ze sprzedaży kalendarzy przeznaczony na podręczniki i naukę religii dzieci w Boliwii