1. Przypominamy o możliwości wykupienia do renowacji stacji Drogi Krzyżowej . Mogą je nabyć osoby prywatne, poszczególne miejscowości, mieszkańcy ulic, firmy. Zachęcamy do zakupu kolejnych stacji.

2. Na prace w kościele złożono ofiary 200 i 100 zł . Składamy "Bóg zapłać"

3. W środę w Gminnej Bibliotece w Osjakowie o godzinie 17 autorski wieczór poezji i promocji tomiku ks. Zbigniewa Bigaja „Mojej Mamie”. Informacja w gablocie.

4. Za tydzień w niedzielę rozpoczniemy okres Adwentu, który ma nas przygotować do Świąt Bożego Narodzenia.

5. Od przeszłej niedzieli w zakrystii i przed kościołem będzie można nabyć opłatki na wieczerzę wigilijną. Ofiara dobrowolna. Można także kupić świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, świeca duża 12 zł, mała 6 zł.

6. Za tydzień w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 katecheza dla kandydatów do bierzmowania.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Kolonii Raduckiej :Tokarek, Podgórniak, Olak, Borczyk, Sobczak, Wejner, Olak, Szymot .

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, „ Tęcza” dla najmłodszych , także kalendarze misyjne w cenie 10 zł. Dochód ze sprzedaży kalendarzy przeznaczony na podręczniki i naukę religii dzieci w Boliwii.