1. 1 listopada wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte o godzinie 8:00, 10:30 i 12:00 na cmentarzu.

2. W środę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące.

3. W dniach od 1 – 8 listopada można każdego dnia uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.

4. W oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych o godzinie 17:30 odmawiamy różaniec z wypominkami oktawalnymi za zmarłych, po różańcu Msza Święta oktawalna za zmarłych. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych.

5. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych.

6. W piątek od godziny 10:00 odwiedziny chorych w domach. Od godziny 16:00 spowiedź święta z racji I Piątku Miesiąca. O godzinie 17:00 Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

7. W sobotę Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

8. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12:00 zmiana tajemnic różańcowych.

9.Witam serdecznie w naszej parafii wikariusza ks. Wojciecha Więdłocha, życzę owocnej pracy.

9. Dziękuję za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej pros do sprzątania kościoła mieszkańców Raduckiego Folwarku : Kostrzewa, Hojda, Olak, Wierzbiccy, Wierzbiccy, Waloszczyk, Kowalski, Nowakowscy, Piekara, Ćwikła, Żuberek, Chmieleccy.

10.Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”, także kalendarze misyjne na rok 2017. Dochód ze sprzedaży kalendarzy będzie przeznaczony na naukę religii dzieci w Boliwii. Cena kalendarza 10 zł.