1. Dzisiaj w niedzielę uczniowie Gimnazjum i Szkoły Podstawowej przed naszym kościołem przeprowadzą zbiórkę pieniędzy na głodujące dzieci w ramach ogólnopolskiej akcji „Walka z głodem „. Zebrane pieniądze będą przekazane do Rejonowego Zarządu PCK w Wieluniu.

2. Dzisiaj w kościołach liczenie wiernych . Po Mszy Świętej przed kościołem ministranci będą liczyć uczestniczących w mszach świętych.

3. Jutro w poniedziałek Krąg Biblijny. Spotkanie o godzinie 19:00 . Zapraszamy do udziału dotychczas biorących udział w Kręgu jak również nowe osoby, które poprzez lekturę Pisma Świętego pragną pogłębić wiarę i wiedzę biblijną.

4.Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na katechezę formacyjną w przyszłą niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.

5. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych. Pod chórem na stoliku kartki wypominkowe. Zamawiając wypominki zaznaczmy godzinę Mszy Świętej, na której mają być czytane wypominki.

6. Na prace w kościele złożono ofiary : 1000 zł, 2 x 200 zł : „ Bóg zapłać „

7. Z racji Dnia papieskiego na Dzieło Nowego Tysiąclecia złożono 650 zł.”Bóg zapłać”

8. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządkujemy groby naszych bliskich. Proszę po raz kolejny, aby pozostałości po sprzątaniu zabierać do domu. Wiem, że ta propozycja jest krytykowana. Koszt wywozu śmieci jest bardzo duży, 200 zł za tonę odpadów. Gdyby udało się zaoszczędzić te pieniądze, to w przyszłości można by na cmentarzu ułożyć alejki chodnikowe. Są parafie i cmentarze, gdzie składa się do kontenerów tylko szkło i plastik. Mam nadzieję, że i u nas będzie to możliwe. Jak wyglądał nasz cmentarz dwa lata temu, a jak wygląda dzisiaj? Wielu mówiło – to się nie uda. To zasługa tych, dla których cmentarz jest miejscem świętym.

15. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania kościoła tych mieszkańców ulicy Wieluńskiej, którzy tę pracę pominęli. Na 12 czytanych nazwisk do sprzątania zgłasza się tylko kilka osób.

16.Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.