1. W dniu 26 lipca od godziny 15:00 w Przychodni przy ul. Wieluńskiej odbędą się badania USG DOPPLER informacja w gablocie.

2. W środę około godziny 17:00 przyjadą do naszej parafii pielgrzymi ze Szwecji na ŚDM. Prosimy osoby, które się zdeklarowały o przyjazd samochodami pod kościół po gości.

3. Przypominamy o pielgrzymce do Medjugorie w dniach 17 – 26 września 2016. W programie między innymi: Budapeszt, Sanktuarium Matki Bożej, Dubrownik, Split, Zadar, Zagrzeb, Sanktuarium Matki Bożej w Austrii – Maria Zell, Wiedeń i Kahlenberg – panorama miasta, dwudniowy wypoczynek nad Morzem Adriatyckim. Koszt 2100zł. Zapisy do końca lipca. Szczegółowy program w gablocie.

4. Pod chórem na stoliku znajdują się kartki z prośbą o pomoc w leczeniu Mateuszka.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła tylko pani Nowak. Sprzątanie kościoła nie powinno być przykrym obowiązkiem, ale wyrazem troski o świątynię. Nie rozumiemy dlaczego ta posługa, przez niektóre osoby, nie jest podejmowana z ochotą i solidarnością wobec tych, którzy podchodzą do tego odpowiedzialnie. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców ulicy Piotrkowskiej: Kramar, Bielawscy, Beśka, Sarowscy, Łuczak, Czyż, Wesołowscy, Janik. Mamy nadzieję, że ponowne wyznaczenie spotka się z pozytywną odpowiedzią.

6. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela” oraz miesięcznik „Tęcza” dla najmłodszych.

7. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów z racji wpomnienia patrona kierowców - św. Krzysztofa. W tym dniu będzie można nabyć pamiątki ze świętym Krzysztofem, zebrane ofiary przeznaczone będą na pomoc misjonarzom MIVA POLSKA