1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 12:00 zmiana tajemnic różańcowych

2. Jak zawsze w poniedziałki o godzinie 19:00 spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spotkać się z Jezusem w Słowie Bożym

3. Od środy popielcowej rozpoczynamy okres Wielkiego Postu, który ma nas przygotować do godnego przeżycia tajemnicy Zmartwychwstania Chrystusa.
    W tym czasie odprawiamy nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 17:00, Gorzkie Żale w niedziele o godzinie 15:
    40. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: Komunia Święta, modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.

4. W środę popielcową Msze Święte o godzinie 9:00 i 18:00 z obrzędem posypania głów popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły osoby w wieku od 18. do 60. roku życia.

5. Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na fundację BETEL

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców z Kuźnicy Ługowskiej: Tokarek, Wróblewscy, Olewińscy, Kubiak, Mielczarek, Drutowscy, Tyka, Ciemcioch,

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.

8. Wyjazd do Ziemi Świętej w sobotę. Zbiórka przed kościołem o 3:30.