1. Kolęda w tym tygodniu od poniedziałku do piątku od godziny 14:00

Czwartek: Zofia; Stanisławów i Raducki Folwark

Sobota od godziny 9:00 Raduczyce

Prosimy o przyjazd po księży 15 minut przed wyznaczoną godziną

2. Przypominamy o przygotowaniu do kolędy: stół nakryty białym obrusem, krzyż świece, woda święcona, kropidło, Pismo Święte, zeszyty do religii, dewocjonalia do poświęcenia. Także przez strój wyrażamy odświętny charakter tej wizyty. W czasie kolędy można składać ofiary na planowane prace w podpisanej kopercie.

3. W czasie trwania kolędy Msze Święte o godzinie 7:00 w kaplicy Matki Bożej.

4. W czasie kolędy kancelaria czynna tylko w godzinach 8:00-9:00.

5. W Środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte jak w niedzielę. Podczas każdej Mszy Świętej poświęcenie kredy i kadzidła. Od dziś można nabywać zestaw na tę uroczystość – ofiara dobrowolna.

6. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 12:00 zmiana tajemnic różańcowych.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Zofii: Bereś, Iwańska, Gralińscy, Kopeć, Korczak, Jendrys, Sygidus, Tokarek.

8. Pod chórem na stoliku są do odebrania koperty – Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła. Ofiary te będą przeznaczone na realizację prac zaplanowanych na rok 2016. Można je składać przy okazji kolędy lub na tacę w niedzielę.

9. Prosimy o wpłatę ostatniej raty w wysokości 1050zł na wyjazd do Ziemi Świętej do 10. stycznia. Przy wpłacie prosimy o podanie daty urodzenia.

10. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.