1. W czwartek zakończenie roku. Msza Święta o godzinie 18:00, po niej sprawozdanie roczne i nabożeństwo dziękczynno – błagalne.

2. Od 1. stycznia zmiana godzin Mszy Świętych w niedzielę: 8:00, 10:30 12:00, 16:00

3. W piątek Nowy Rok. Msze święte jak w niedzielę po zmianie godzin. Po Mszy Świętej o godzinie 12:00 nabożeństwo o pokój na świecie.

4. W Nowy Rok przypada Pierwszy piątek. Wszyscy, którzy praktykują nabożeństwa pierwszo-piątkowe przyjmują w tym dniu Komunię Świętą bez konieczności spowiedzi jeśli nie mają grzechu ciężkiego.

5. 2. stycznia przypada I Sobota miesiąca – Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP o godzinie 17:30, po niej nabożeństwo wynagradzające.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12:00 zmiana tajemnic różańcowych.

7. Taca inwestycyjna w ubiegłą niedzielę wyniosła 5360zł „Bóg zapłać”

8. Na prace inwestycyjne złożono 100zł „Bóg zapłać”

9. Dziękujemy pani Małgorzacie z młodzieżą gimnazjalną i absolwentami gimnazjum, panu kościelnemu oraz panu Antoniemu Zadwornemu za dekorację bożonarodzeniową.

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Wyjątkowo w sobotę po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Kuźnicy Strobińskiej: Mateusiak, Pietrus, Furmańczyk, Żbik, Kowalczyk, Furmańczyk, Bogusławscy, Wejner.

11. Pod chórem na stoliku są do odebrania koperty – Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła. Ofiary te będą przeznaczone na realizację prac zaplanowanych na rok 2016. Można je składać przy okazji kolędy lub na tacę w niedzielę.

12. Prosimy o wpłatę ostatniej raty w wysokości 1050zł na wyjazd do Ziemi Świętej do 10. stycznia. Przy wpłacie prosimy o podanie daty urodzenia.

13. Przypominamy, że chór jest miejscem pracy pana organisty, a nie miejscem gromadzenia się wiernych na przeżywanie Mszy Świętej. Jest wystarczająco miejsca w naszym kościele aby wszyscy pomieścili się na dole. Prosimy więc o to, by respektować naszą prośbę.

14. Organomistrz z Częstochowy dokonał konserwacji organów. Koszt 600 zł.

15. Wczoraj na KUL złożono 715,55zł „Bóg zapłać”.