1. Do dziś prosiliśmy osoby zgłoszone na pielgrzymkę do Ziemi Świętej o wpłatę zaliczki 1000 zł. Wpłaty dokonało tylko 10 osób. Jeżeli zgłoszeni na wyjazd nie uregulują wpłat wyjazd będzie odwołany.

2. Firma „Izotech” z Wieliczki dokonała remontu zegarów polegających na wymianie zużytych części napędu zegara, ledowym podświetleniu tarcz, oraz ma zainstalowaniu automatyki dzwonów. Koszt 15 000 zł pozyskany z ofiar składanych na tacę.

3. Nasza parafia uzyskała dotację z Urzędu Marszałkowskiego z Łodzi na prace w kościele w kwocie 37 500 zł. Realizacja nastąpi w miesiącu październiku. Będą to czynności przygotowujące do malowania kościoła. Staramy się również o pozyskanie środków finansowych przez złożenie wniosku do Ochrony Środowiska na ogrzewanie kościoła. Jednak nie od nas zależy czy wniosek będzie rozpatrzony w tym roku czy w roku przyszłym.

4. Uczniowie klas II i III gimnazjum oraz osoby, które z własnej woli przełożyły przyjęcie sakramentu bierzmowania rozpoczynają przygotowania do tego sakramentu od 4. października tj. od niedzieli. Prosimy o odebranie z zakrystii lub pobranie ze strony internetowej deklaracji kandydata.

5. Przypominamy o segregacji śmieci na cmentarzu. Dalej zdarzają się przypadki złośliwego nie stosowania się do tej prośby. Przypominamy również firmom kamieniarskim o uporządkowaniu miejsca po wystawionym pomniku. Nie respektowanie tej prośby będzie skutkowało zakazem wjazdu na cmentarz.

6. Dwa tygodnie temu na rzecz młodzieży z Boliwi złożono 1345zł "Bóg zapłać"

7. Dziękujemyza sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Walkowa: Tokarek, Bugara, Patyk, Podgórniak, Manieccy, Wika, Tokarek, Ciania, Białek, Ławniczek

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela” oraz czasopismo dla dzieci „Tęcza”