1. Dzisiaj przed kościołem będą zbierane ofiary na remont domu dla dzieci po zmarłej Renacie Domagała. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na zakup potrzebnych materiałów budowlanych.

2. W wakacje nie ma Mszy Świętej o godzinie 16:00, kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 17:00

3. Intencje dla Kół Żywego Różańca: modlitwa o pokój na świecie szczególnie na Ukrainie i na Bliskim Wschodzie.

4. Nasza parafia podczas ŚDM w 2016 roku ma przyjąć 50 osób na nocleg w dniach 20-25 lipca 2016. Ponawiając apel ks. abp. Wacława Depo prosimy, aby do końca wakacji zgłaszały się osoby, które przyjmą młodzież.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduczyc: Ciania, Suder, Czyż, Janus, Kowalczyk, Pobudejscy, Dugacz, Urbańscy.

6. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”.