• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png
  1. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym w niedziele i uroczystości nie ma Mszy świętej o godzinie 16.00.

 

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Konopnickiej, rodziny: Marczak, Walczak, Osiewicz, Niedźwiadek, Korytek, Lipińscy, Gadomscy, Borowieccy.

 

  1. Do nabycia tygodnik katolicki NIEDZIELA oraz TĘCZA dla najmłodszych.

 

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej, a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!