1. Dzisiaj rozpoczynamy czas adwentu, który ma nas przygotować do Uroczystości Bożego Narodzenia. W adwencie będzie odprawiana wieczorem Msza Święta adwentowa dla dzieci o 17:30.

2. Tradycyjnie w adwencie można nabyć świece caritas wspierając Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świeca duża 12zł; mała 6zł.

3. Jutro w ramach spotkań Kręgu Biblijnego adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 18:30 w kaplicy Matki Bożej.

4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. W piątek od godziny 16:30 spowiedź święta, o godzinie 17:30 Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne. W tym dniu nie będzie odwiedzin chorych, będą one w przed świętami

W sobotę o godzinie 17:30 Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

5. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 11:00 zmiana tajemnic różańcowych. Także za tydzień rozpoczniemy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ojciec Felicjan – Franciszkanin z Wielunia. Plan rekolekcji zamieszczony jest w gablocie i na stronie internetowej.

6. 3. grudnia w ośrodku Zdrowia ul. Rynek 1 od godziny 13:00 do 15:00 komputerowe badanie wzroku. Szczegóły w gablocie

7. W tym tygodniu młodzież z Parafialnego Koła ŚDM będzie roznosić opłatki w następującym porządku:

wtorek: Gabrielów od godziny 15:30

środa: Nowa Wieś od godziny 15:30

czwartek: Felinów od godziny 16:00

piątek: Raduczyce od godziny 17:00

Walków od godziny 15:00

sobota: Kolonia Raducka i Raducki Folwark od godziny 17:00

Dębina i Skaleniec od godziny 13:00

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Gabrielowa: Kula, Raszewscy, Zawadzcy, Urbaniak, Luniak, Szczerkowscy, Lont, Mesjasz.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela” oraz kalendarze misyjne na rok 2016 w cenie 10zł z przeznaczeniem na bilety lotnicze dla młodzieży z Boliwii.

10. We wtorek o godzinie 14:00 na naszym cmentarzu będzie firma ścinająca drzewa. Zapraszamy opiekunów grobów, których drzewa zagrażają niebezpieceństwem, lub są to dzrewa suche.