1. Osoby, które nie mogą pielgrzymować na Jasną Górę z różnych względów mogą od dziś do przyszłej niedzieli składać do wystawionej w kruchcie kościoła skrzynki intencje i w ten sposób łączyć się duchowo z pielgrzymami. Każdego dnia w tych intencjach będzie odmawiany różaniec podczas drogi. Msza Święta na rozpoczęcie pielgrzymki jutro o godzinie 7:00, po niej wyjście. Powrót pielgrzymki w piątek około godziny 17:40, powitanie pielgrzymów przy kapliczce św. Antoniego.

2. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na uczelnie katolickie naszej diecezji czyli na Wyższe Seminarium Duchowne i Wyższy Instytut Teologiczny w Częstochowie.

3. W środę Uroczystość NMP Częstochowskiej – głównej Patronki naszej Archidiecezji. Msze Święte o godzinie 9:00 i 18:00.

4. W sobotę przy OSP od godziny 9:00 do 11:30 akcja oddaj krew ocal życie. Informacja w gablocie.

Także w sobotę XX Piesza Pielgrzymka Osób niepełnosprawnych z Olsztyna koło Częstochowy na Jasną Górę. Rozpoczęcie o godzinie 9:00. Zapraszamy do udziału.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Dębiny: Brożyna, Szymańscy, Maj, Zgolak, Zgolak, Warzycha, Marczak, Podgórniak.