1. Jutro Uroczystość św Apostołów Piotra i Pawła – dzień adoracji Najświętszego Sakramentu. Msze Święte o godzinie: 8:00, 11:00, 18:00 i 21:00 – Msza Święta zbiorowa za zmarłych – można zamawiać intencje.

2. W dniach 24 – 28 sierpnia planowana jest Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy chętnych do końca czerwca. Od ilości zgłoszonych uwarunkowane będzie zarezerwowanie miejsc noclegowych. Prosimy o zgłoszenie chętnych na kurs do kierowania ruchem w czasie pielgrzymki.

3. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej Łaskawej. Suma o godzinie 11:00 zapraszamy asystę, strażaków, KŻR, dziewczynki do sypania kwiatów, ministrantów, panów do chorągwi, panie do feretronów.

4. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych

5. W wakacje nie ma Mszy Świętej o godzinie 16:00, kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 17:00

6. Taca inwestycyjna w ubiegłą niedzielę wyniosła 3605zł „Bóg zapłać”

7. W minionym miesiącu złożono ofiary na planowane prace: 500zł i 100zł „Bóg zapłać”

8. Ofiary z puszek: Kwiaty 86,30zł; św. Antoni 142,40zł „Bóg zapłać”

9. Przez kolejne dwie niedziele przed kościołem będą zbierane ofiary na remont domu dla dzieci po zmarłej Renacie Domagała. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na zakup potrzebnych materiałów budowlanych.

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Kolonii Raduckiej: Bożukowscy, Rzepeccy, Glapa, Nawroccy, Bator, Kłys, Pilarscy, Ślusarek, Hendrykowski, Wawrzyniak, Roszczyk, Kuhn.