• slider.png
 • slider2.png
 • slider3.png
 • slider4.png
 • slider5.png
 • slider6.png

PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ Z GWADELUPE

Pomiędzy 1 – 14 lutego 2021 roku

 1. Przylot do miasta Meksyk. Kolacja i nocleg.

 2. Śniadanie. Zwiedzanie miasta Meksyk: Stare Miasto z Katedrą WNMP – Msza Święta, Pałacem Prezydenckim, Zocalo, Park Chapultepec, Muzeum Antropologiczne, przejażdżka łodziami po azteckich kanałach w Xochimilco. Kolacja i nocleg.

 3. Śniadanie. Do południa wizyta w Bazylice Matki Bożej z Gwadalupe połączona ze Mszą Święta. Przejazd do słynnych piramid w Teotihuacan: Piramida Słońca, Piramida Księżyca, Piramida Pierzastego Węża i zespoły pałacowe z malowidłami. Kolacja i nocleg.

 4. Śniadanie. Przejazd malowniczą, biegnącą wokół wulkanów, drogą do Puebli. Zwiedzanie najbardziej hiszpańskiego miasta Meksyku – Puebla: Starówka, kościół Św. Dominika – Msza Święta, Katedra. Przejazd obok symbolu konkwisty – piramidy w Cholula do pobliskiego wiejskiego kościółka w Tonantzintla. Powrót na nocleg do miasta Meksyk.

 5. Śniadanie. Do południa odwiedzenie polskich misjonarzy pracujących w Meksyku w miejscowości Tenango del Aire. Po tym zawsze wzruszającym spotkaniu przejazd do Cuernavaca – krótki spacer po mieście. Wczesnym popołudniem przejazd do Taxco. Zwiedzanie tego słynącego z wyrobów jubilerskich miasta - spacer po krętych uliczkach oraz wizyta w barokowym kościele Św. Priscylii i Św. Sebastiana – Msza Święta. Czas wolny na odwiedzenie licznych warsztatów oferujących wyroby ze srebra. Kolacja i nocleg.

 6. Śniadanie. Msza Święta. Przejazd do Acapulco. Nocleg w Acapulco.

 7. Acapulco. Śniadanie. Plażowanie z możliwością skorzystania z wycieczek fakultatywnych. Kolacja i nocleg.

 8. Acapulco. Śniadanie. Plażowanie z możliwością skorzystania z wycieczek fakultatywnych. Kolacja i nocleg.

 9. Śniadanie. Przejazd z Acapulco do Bazyliki Matki Bożej z Gwadelupe –msza święta. Przejazd na lotnisko i wylot do kraju.

 10. Przylot do Warszawy.

ŚWIADCZENIA:

-śniadania i kolacje

-opieka pilota-przewodnika na całej trasie

-transport klimatyzowanym samochodem lub autokarem

-bilety wstępu

-hotele 4/5* (standard meksykański)

-pokoje dwuosobowe z łazienką

-rezerwacje miejsc w kościołach lub hotelach dla potrzeb odbycia codziennej Mszy Świętej

CENA: 500 złotych przy zgłoszeniu, 3500 zł bilet lotniczypłatne w kwietniu 2020, 1050 USD płatne na miejscu w hotelu. Ze względu na niestabilny kurs dolara może być dopłata do biletu lotniczego ale może pozostać cena sugerowana.

Kontakt p. Tomasz Świątek + 48 698038693 przez WhatsApp

Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi: 320 USD.

Na zwyczajowe napiwki należy zabrać ok.20 USD.

Cena nie zawiera napojów do kolacji oraz przelotów.

 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!