• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12.00 zmiana tajemnic różańcowych .

2. W tym tygodniu wspominamy świętych : Jana z Dukli kapłana , Benedykta opata patrona Europy , Brunona biskupa i męczennika , pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta , przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski .

3. Witamy w naszej Parafii Ks. Mateusza Pilarskiego . Na czas posługi życzymy Bożego błogosławieństwa , opieki Matki Bożej , wstawiennictwa Patronów naszej Parafii .

4. W okresie wakacyjnym nie będzie mszy świętej o godzinie 16.00 .

5. Dziękujemy za złożone ofiary na renowację ołtarza w kwocie 100, 200 i 500 złotych „ Bóg zapłać”.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Zofii rodziny :Sygidus , Małolepszy , Jendrys , Jacaszek , Tokarek , Malinowscy , Działkowscy , Toporowscy .

7. Zachęcamy do nabywania tygodnika katolickiego Niedziela” i kwartalnika „ Magazyn” .

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


  

DMC Firewall is a Joomla Security extension!