• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu  wspominamy świętych : Barnabę Apostoła , Antoniego z Padwy kapłana i doktora Kościoła , Michała Kozala biskupa i męczennika , przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski .

2. W czwartek w kościele o godzinie 20.00 msza święta dla wiernych , którzy czczą świętego Antoniego .

3. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania . W tym dniu taca inwestycyjna . Prosimy o hojne ofiary na renowację ołtarza głównego .

4. Na stronie parafialnej są umieszczone filmy i zdjęcia z Peregrynacji obrazu Matki Bożej , w zakładce galeria zdjęć relacja z uroczystości „ Bożego Ciała”.

5. Na prace przy renowacji głównego ołtarza anonimowo złożono kolejną ofiarę tysiąc złotych „ Bóg zapłać”. Zachęcamy do kolejnych wpłat na ten cel .

6. Przypominamy prośbę o ograniczeniu lub nawet rezygnacji przynoszonych na groby sztucznych dekoracji . Obecnie mamy bogactwo żywych kwiatów . Korzystajmy z czasu kiedy są dostępne .

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Kuszyny rodziny : Koj , Kula , Niemczyńscy , Kolus , Franelak , Musarz , Foltyńscy , Kwiatkowscy .

8. Zachęcamy do nabywania tygodnika katolickiego Niedziela” , kwartalnika" Magazyn". Są do nabycia zdjęcia obrazu Matki Bożej w naszym kościele , także magnesy .

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


  

Our website is protected by DMC Firewall!