• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Macieja apostoła , Andrzeja Bobolę kapłana i męczennika Patrona Polski , przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski .

2. We wtorek o godzinie 16.00 w kościele próba komunijna dzieci klas 3 .

3. W sobotę o godzinie 9.00 spowiedź święta dzieci komunijnych . Także w tym dniu o godzinie 19.00 msza święta polowa dla mieszkańców Kuźnicy Ługowskiej i Felinowa .

4 . W następną niedzielę o godzinie 12.00 w naszym kościele uroczystość I Komunii Świętej dzieci klas 3 . Także w tym dniu rozpoczynamy Misje Święte , które mają nas przygotować na przyjęcie obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszym kościele . Misje będzie prowadził ks. dr Jarosław Grabowski Redaktor Naczelny Tygodnika Niedziela .

5. Również w niedzielę będzie zbierana taca inwestycyjna . Prosimy o większe ofiary , które będą przeznaczone na prace przy głównym ołtarzu . Oprócz wcześniej zaplanowanych prac konserwatorskich dojdą jeszcze prace techniczne przy oczyszczeniu stolarki ołtarza wraz z dezynsekcją drewna . Liczymy na pomoc wiernych w realizacji zaplanowanych prac .

6 .W niedziele ze względu na obecność tylko jednego kapłana nie będzie możliwości spowiedzi świętej . W tygodniu spowiedź święta od godziny 17.10 do 17.25 .

7. Zachęcamy do nabywania dekoracji na czas nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej Parafii . Obraz Matki Bożej będzie w naszym kościele 23 maja . Szczegółowy program będzie podany za tydzień .

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła rodziców dzieci komunijnych .

9. Zachęcamy do nabywania tygodnika katolickiego Niedziela” , kwartalnika" Magazyn".

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


  

Our website is protected by DMC Firewall!