• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W środę zwaną popielcową rozpoczynamy czas „ Wielkiego Postu”. Msze święte z obrzędem posypania popiołem o godzinie 8.00 i 18.00 . W tym dniu obowiązuje post ścisły tj. jakościowy i ilościowy .

2. W „ Wielkim Poście” odprawiamy nabożeństwa pokutne . „ Droga krzyżowa” w piątek o godzinie 17.00 , „ Gorzkie żale” w niedzielę o godzinie 15.30 . Zachęcamy do wspólnej modlitwy i rozważania Męki Pańskiej .

3. W następną niedzielę taca inwestycyjna .

4. Dzisiaj w GOKU o godzinie 14.00 festyn charytatywny „ Pożegnanie ferii”. Dochód z festynu zostanie w całości przekazany dla chorego Wiktora Wojtyczki . Organizatorzy zapraszają rodziny a szczególnie dzieci . Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń .

5 . Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po południu prosimy do sprzątania mieszkańców Nowej Wsi rodziny : Drutowscy ,Janus , Lamorscy , Wróbel ,Dubeccy , Graczyk , Siudy , Osyda .

6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej : tygodnika „ Niedziela” , kwartalnika „ Magazyn”.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 


  

łoszenia

DMC Firewall is a Joomla Security extension!