1. W poniedziałek uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika głównego patrona Polski. O godzinie 18.00 msza święta zbiorowa w intencji solenizantów żywych i zmarłych.

2. W miesiącu maju odprawiamy nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny popularnie nazywane nabożeństwem majowym. W tygodniu nabożeństwo po pierwszej mszy świętej, w niedzielę o godzinie 15.40 . Zachęcamy do wspólnej modlitwy w kościele , również modlitwy przy kapliczkach i krzyżach .

3. Uroczystość „ Bożego Ciała” przypada 8 czerwca . Prosimy o dekorację ołtarzy mieszkańców : ołtarz I ogrodzenie kościoła Dębina i Skaleniec , ołtarz II przy kapliczce św. Antoniego Walków, ołtarz III przy strażnicy Strobin i Kolonia Strobin, ołtarz IV przy grocie Matki Bożej Zofia i Kuźnica Strobińska .

4. Została ukończona renowacja parkanu od strony kościoła i placu plebańskiego. Kontynuacją prac będzie obróbka blachą parkanu i daszków na filarach, wykończenie tynkiem mineralnym.

5. W sobotę o godzinie 19.00 msze święte polowe dla mieszkańców Gabrielowa , Dębiny i Skaleńca .

6. Dzisiaj po mszy św. o godzinie 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Północnej .

8. Zachęcamy do nabycia tygodnika katolickiego „ Niedziela”.

9. Zakończyły się wypominki półroczne, można je przedłużyć na drugie półrocze.

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.