1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Wojciecha biskupa i męczennika głównego patrona Polski , Marka Ewangelistę, Katarzynę Sieneńską dziewicę i doktora Kościoła , przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W piątek o godzinie 16.00 w kościele spotkanie dzieci komunijnych.

3. W następną niedzielę po mszy św. o godzinie 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa starsza .

4. Sołtysów poszczególnych miejscowości prosimy o ustalenie terminu mszy św. polowej.

5. Zapisanych na pielgrzymkę do Włoch prosimy o wpłatę 1500 złotych od osoby do czwartku włącznie.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Piotrkowskiej rodziny : Drutowscy, Paluch, Podgórniak, Kuster, Zadworni, Kostrzewa, Sarowscy, Sarowscy.

7. Zachęcamy do nabycia tygodnika katolickiego „ Niedziela”. Taca inwestycyjna wyniosła 4350 złotych „ Bóg zapłać”.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.