1. W okresie „ Wielkiego Postu” zachęcamy do udziału w nabożeństwach „ Drogi krzyżowej” i „ Gorzkich żali”.

Tradycyjnie prosimy o pomoc finansową mieszkańców poszczególnych wiosek i Kół Żywego Różańca na zakup kwiatów i dekoracji do ciemnicy i grobu.

2. W poniedziałek po mszy świętej wieczornej o godzinie 18.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość modlitwy w ciszy .

3. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii i kościele od środy do niedzieli włącznie. Nauki dla uczniów Szkoły Podstawowej od środy do piątku, o godzinie 9.00 uczniowie z ul. Wieluńskiej , o godzinie 10.00 uczniowie z ul. Częstochowskiej . Dla dorosłych od piątku do niedzieli o godzinie 8.00 i 18.00 . Spowiedź rekolekcyjna w sobotę od godziny 7.30 i w czasie trwania mszy świętej . Po południu od godziny 17.30 i w czasie trwania mszy świętej .W niedzielę nauki rekolekcyjne w czasie każdej mszy świętej . Rekolekcje poprowadzi ks. dr Kamil Zadrożny.

4. Intencja dla Kół Żywego Różańca na miesiąc marzec : módlmy się o nawrócenie grzeszników szczególnie w okresie „ Wielkiego postu”. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12.00 zmiana tajemnic różańcowych .

5. W prezbiterium w tabernakulum został zamontowany odnowiony front po renowacji w pracowni brązowniczej w Poznaniu . Koszt 2550 złotych został pokryty z ofiar złożonych przez rodziców dzieci komunijnych i młodzieży bierzmowanej.

6 . Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Gabrielowa rodziny : Zawadzcy , Pabjaniak , Kaszewska , Szczerkowscy , Luniak , Urbaniak ,Zawadzcy , Raszewscy , Kula .

7. Zachęcamy do nabycia tygodnika „ Niedziela” .

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.