1. Dzisiaj po mszach świętych przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz Fundacji „ Betel” na domy dla niepełnosprawnych . Wspomóżmy tę inicjatywę.

Także dzisiaj o godzinie 12.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania klasy 8.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych Cyryla i Metodego patronów Europy , przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. W następną niedzielę taca inwestycyjna. Po mszy świętej o godzinie 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania klasa 7. Na prace w kościele złożono anonimowo 1700 złotych , dziękujemy „ Bóg zapłać”. Także w niedzielę zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii.

4. Planowane wycieczki w Beskid Śląski i do Włoch ze względu na wysokie koszty muszą być przełożone na dogodny czas kiedy usługi turystyczne będą cenowo przystępne.

5 . Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Felinowa rodziny : Smolarek – Żuberek, Kidula, Pędziwiatr, Bazan, Pawliccy , Janus , Owczarek.

6. Zachęcamy do nabycia tygodnika „ Niedziela” .

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.