1. W tym tygodniu wspominamy świętego Jana Bosko kapłana, przez jego wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego tj. Matki Bożej Gromnicznej . Msze święte o godzinie 8.00 i 18.00 z modlitwą poświęcenia świec.

3. W piątek od godziny 10.00 odwiedziny chorych . Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca . O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi z racji I Soboty miesiąca,po niej nabożeństwo eucharystyczne.

5. Na prace w kościele z racji poprawek kolędowych złożono 1400 złotych „ Bóg zapłać”.

6 . Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Felinowa rodziny : Osyda, Zygmunt, Waloch, Adamkowscy, Jasiccy, Czerwińscy, Zjawińscy, Podgórniak.

7. Tygodnik „ Niedziela „w stojaku na prasę .

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.