1. Wizyta kolędowa w tym tygodniu w Osjakowie :

poniedziałek godzina 10.00 ulice Sieradzka, Wesołe Kąty, Słowackiego.

wtorek godzina 12.00 ulice Południowa, Przejazd, Krótka, Rynek, Północna, Cmentarna.

środa godzina 14.00 ulice Targowa, Ewarystów od p. Czerniak.

czwartek godzina 14.00 ulice Ścieżkowa, Cegielniana, Piotrkowska od p. Blaźniak.

piątek godzina 14.00 ulice Sienkiewicza, Wieluńska od p. Stolarczyk, Kościelna.

sobota godzina 10.00 ulica Szpitalna od końca, zgłoszone poprawki kolędowe.

Prosimy o przywóz księży 15 minut przed rozpoczęciem wizyty duszpasterskiej.

W czasie trwania „ kolędy” msza święta o godzinie 7.00, kancelaria parafialna czynna w godzinach 8.00 – 9.00.

2 . Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek na godzinę 17.00 prosimy do sprzątania mieszkańców Kuźnicy Strobińskiej .

3. W następną niedzielę taca inwestycyjna.

4. Tygodnik „ Niedziela „w stojaku na prasę , także koperty „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” składane przy kolędzie.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.