1. W piątek uroczystość Objawienia Pańskiego tj. „ Trzech Króli”. Msze święte jak w niedzielę. W czasie mszy świętej poświęcenie kadzidła i kredy . Zestawy na tę uroczystość będzie można nabyć przed kościołem. W tym dniu nie ma postu.

2. Wizyta kolędowa w tym tygodniu :

poniedziałek godzina 10.00 Stanisławów, Raducki Folwark, Kolonia Raducka.

wtorek godzina 10.00 Felinów, Skaleniec i Dębina.

środa godzina 14.00 Józefina i Nowa Wieś.

czwartek godzina 14.00 Osjaków ulice Mickiewicza, Konopnickej, Reja, Piaskowa i Spacerowa.

sobota godzina 10.00 Osjaków ulice Częstochowska i Topolowa.

Prosimy o przywóz księży 15 minut przed rozpoczęciem wizyty duszpasterskiej.

W czasie trwania „ kolędy” msza święta o godzinie 7.00, kancelaria parafialna czynna w godzinach 8.00 – 9.00.

3. Intencja dla Kół Żywego Różańca : módlmy się za wychowawców.

4 . Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w sobotę na godzinę 17.00 prosimy do sprzątania mieszkańców Walkowa rodziny : Patyk, Bugara, Janiak, Lipiński, Fronczyk, Małeccy, Żuberek, Podgórniak, Kleszcz, Tomczyk, Piekara.

5. Tygodnik „ Niedziela „w stojaku na prasę , także koperty „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” składane przy kolędzie.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.