1. W poniedziałek drugi dzień świąt. Msze święte jak w niedzielę. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na katolickie uczelnie w naszej archidiecezji.

2. W oktawie Bożego Narodzenia obchodzimy święta :świętego Jana Apostoła i Ewangelisty, świętych Młodzianków, świętej rodziny : Jezusa, Maryi i Józefa.

3. W sobotę ostatni dzień roku „ Sylwester”. Msza święta o godzinie 18.00, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W niedzielę Nowy Rok 2023. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

5. Po świętach rozpoczynamy wizytę kolędową w domach wiernych naszej parafii.

Wtorek 27 grudnia od godziny 10.00 Kuszyna i Kuźnica Ługowska, Gabrielów.

Środa 28 grudnia od godziny 10.00 Strobin.

Czwartek 29 grudnia od godziny 10.00 Raduczyce.

Piątek 30 grudnia od godziny 10.00 Walków , Lesisko i Kolonia Strobin.

Sobota 31 grudnia od godziny 10.00 Zofia, Kuźnica Strobińska.

Prosimy o przywóz księży 15 minut przed rozpoczęciem wizyty duszpasterskiej.

6 . Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Walkowa rodziny : Wierzgacz, Białek, Biegański, Ciania, Wika, Gołdyn, Manieccy, Podgórniak.

7. Tygodnik „ Niedziela w cenie 10 złotych zawierający kalendarz na rok 2023 w stojaku na prasę, także koperty „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” składane przy kolędzie. Taca inwestycyjna wyniosła 3950 złotych „ Bóg zapłać”.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.