• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Andrzeja apostoła , Franciszka Ksawerego kapłana, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Rozpoczynamy nowy okres liturgiczny „ Adwent” , który ma nas przygotować na święta Bożego Narodzenia. O godzinie 17.30 msza święta adwentowa na, którą zapraszamy dzieci. Po mszy świętej losowanie „ Dzieciątka Jezus”. W tym okresie w zakrystii będzie można kupić świece „Caritas” na stół wigilijny : duża świeca 20 złotych , mała 10 złotych. Kupując świece wspomagamy „ Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Będą również do nabycia opłatki wigilijne .

3. W piątek od godziny 10.00 odwiedziny chorych w domach. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca . O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

5. W niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc grudzień : módlmy się za Kościół , aby był wspólnotą autentycznie wierzących wiernych.

6. Koło Gospodyń Wiejskich z Walkowa i Dębiny organizuje kiermasz domowych ciast na rzecz leczenia Jasia z Pajęczna . 2 grudnia godzina 17.00 w OSP Walków, 3 grudnia godzina 8.30 centrum Osjakowa.

7. W minioną niedzielę na tacę inwestycyjną złożono 3660 złotych „ Bóg zapłać”.

8 . Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Józefiny rodziny : Kopeć, Mikołajczyk, Wojcieszek, Cłapa, Graczyk, Stępień, Graczyk.

9. Tygodnik „ Niedziela”w cenie 10 złotych , także „ Kalendarz rolników” w formie książkowej w cenie 25 złotych . Zdarzają się przypadki pobrania „ Niedzieli” za darmo.

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

Our website is protected by DMC Firewall!