1. W tym tygodniu wspominamy świętych : NMP Różańcową, Franciszka z Asyżu, Faustynę Kowalską dziewicę, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe ku czci NMP. W tygodniu msza święta o godzinie 17.00 po niej różaniec, w niedzielę o godzinie 15.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy szczególnie dzieci komunijne i kandydatów do bierzmowania także do odmawiania różańca rodzinnego w domach.

3. W poniedziałek przed mszą świętą prosimy rodziców dzieci klas 3 o odebranie pamiątek komunijnych. Od godziny 18.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek od godziny 10.00 odwiedziny chorych. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.00 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

5. W sobotę 8 października o godzinie 7.30 wyjazd do Niepokalanowa. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisanych prosimy o wpłatę .

6. Na prace w kościele złożono ofiarę 200 złotych „ Bóg zapłać”.

7. W tym tygodniu kandydaci do bierzmowania w poszczególnych wioskach będą zbierać datki na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie .Prosimy o życzliwe przyjęcie młodzieży.

8. Ks. Rektor Seminarium Duchownego w Częstochowie prosi o dary płodów rolnych. O zebranie darów prosimy sołtysów poszczególnych miejscowości i dostarczenie ich na plac przy plebanii 5 lub 6 października. Można również finansowo wspomóc seminarium.

9. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych : roczne 40 złotych, oktawalne 10 złotych, jednorazowe ofiara dobrowolna. Prosimy o wcześniejsze zamawianie wypominków, aby nie czekać na dzień Wszystkich Świętych i zamawiać je na cmentarzu.

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduczyc rodziny : Gibas, Graczyk, Zygmunt, Zygmunt, Kozik, Dubecki, Rogala, Urbańscy. Z przykrością stwierdzamy, że nie wszystkie rodziny odpowiadają na naszą prośbę. Przecież to jest nasze wspólne dobro , o które wszyscy powinniśmy dbać z jednakową troską i zaangażowaniem.

11. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

12. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.