1. W poniedziałek wspominamy NMP Królową ,w środę św. Bartłomieja Apostoła, w piątek uroczystość NMP Częstochowskiej /msze święte o godzinie 8.00 i 18.00/ , w sobotę św. Moniki. W piątek można spożywać pokarmy mięsne.

2. Zapisanych na wycieczkę prosimy o II wpłatę . Zwolniły się dwa miejsca. Chętnych zapraszamy do zakrystii.

3. Na cmentarzu zastał zamontowany tzw. zniczomat, automat ,w którym można kupić wkłady olejowe, tzw. dziesięcina ze sprzedaży będzie przeznaczona na kwiaty do kościoła.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Kolonii Raduckiej rodziny : Szuster, Kowalczyk, Bugara, Kowalczyk, Bożukowscy, Rzepeccy, Glapa, Nawroccy.

5. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.