1. W tym tygodniu wspominamy świętych :Alfonsa Liguoriego biskupa i doktora Kościoła, Jana Marię Vianneya kapłana, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W piątek od godziny 10.00 odwiedziny chorych. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

3. W sobotę święto Przemienienia Pańskiego, także I Sobota miesiąca. Po mszy świętej o godzinie 18.00 nabożeństwo eucharystyczne.

4. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Stanisławowa .

6. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.