• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Alojzego Gonzagę zakonnika, Jana Chrzciciela, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela i zakończenie oktawy „ Bożego Ciała”. Po mszy św. o godzinie 18.00 nabożeństwo eucharystyczne, procesja wokół kościoła i poświęcenie wianków.

3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po mszy św. o godzinie 18.00 nabożeństwo eucharystyczne połączone z aktem wynagrodzenia Sercu Jezusa i intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych modlitwach, aby dać odpowiedź, że wiara, ewangelia, sakramenty święte, wspólnota Kościoła są dla nas bardzo ważne w kształtowaniu relacji do Boga i ludzi. W tym dniu nie obowiązuje post. Także w piątek o godzinie 9.00 msza święta dla uczniów Szkoły Podstawowej na zakończenie roku szkolnego.

4. W piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Południowej rodziny : Graczyk, Dawid, Rabenda, Śmieja, Jabłonka, Jagielscy, Bednarek, Bonieccy.

5. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Po pierwszej mszy św. nabożeństwo eucharystyczne połączone z aktem oddania Matce Bożej.

6. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania klasy 8.

7. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!