• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Antoniego z Padwy kapłana i doktora Kościoła, Michała Kozala biskupa i męczennika, brata Alberta Chmielowskiego zakonnika, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski. W poniedziałek o godzinie 19.00 msza święta przy kapliczce św. Antoniego.

2. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa tj. „ Boże Ciało”. Po mszy świętej o godzinie 12.00 z kościoła wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Zapraszamy druhów strażaków. Prosimy dziewczynki z klas III i IV do sypania kwiatków.

3. Rodzicom dzieci klas IV dziękujemy za przygotowanie kościoła i placu kościelnego do uroczystości rocznicy I Komunii Świętej.

4. W następną niedzielę w naszym kościele o godzinie 12.00 odbędzie się msza święta dziękczynna. Na mszę świętą zostały zaproszone osoby, dzięki którym w tak krótkim czasie było możliwe wykonanie tak wielkiego dzieła renowacji i konserwacji organów piszczałkowych. Mszę świętą uświetni chór Canto Alegre z Łodzi a po zakończeniu mszy świętej wykona koncert. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na tę uroczystość. W tym dniu taca inwestycyjna.

5. Zapisanych na wycieczkę prosimy o II wpłatę 300 złotych do 20 czerwca.

6. W piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Sienkiewicza rodziny : Banasiak, Biecuszek, Adamkowscy, Patyk, Felusiak i ulicy Południowej rodziny : Posmyk, Świat, Siuda.

7. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!