• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętego Filipa Neri kapłana , przez jego wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W poniedziałek o godzinie 16.00 w kościele próba komunijna dzieci klas III.

3. W czwartek „ Dzień matki”.O godzinie 18.00 msza święta zbiorowa w intencji żywych i zmarłych matek. Intencje można zamawiać w zakrystii. Wcześniej o godzinie 16.00 w GOKU uroczystość poświęcona matkom.

4. W sobotę o godzinie 19.00 msze święte polowe dla mieszkańców Kuźnicy Ługowskiej i Nowej Wsi.

5. W naszym kościele w ramach testu wprowadzono nowy System Świeczników Wotywnych. Czas testu to jeden miesiąc. W ubiegłą niedzielę złożono na tacę inwestycyjną 4030 złotych „ Bóg zapłać”.

6. Zapisanych na wycieczkę prosimy o wpłatę 300 złotych do końca maja.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Sienkiewicza rodziny : Bator, Podgórscy, Świat, Barwas, Psyk, Kędzia, Mareccy, Banasiak.

8. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd