• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętego Andrzeja Bobolę kapłana i męczennika Patrona Polski, przez jego wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W czwartek o godzinie 16.00 w kościele próba komunijna dzieci klas III.

3. W sobotę o godzinie 19.00 msze święte polowe dla mieszkańców Dębiny i Skaleńca, Raduckiego Folwarku i Stanisławowa.

4. W naszym kościele w ramach testu wprowadzono nowy System Świeczników Wotywnych. Rozwiązanie to jest innowacyjne, bezobsługowe, bezpieczne, niewydzielające sadzy,co sprawia ,że nie ma negatywnego wpływu na wnętrze kościoła. Czas testu to jeden miesiąc.

5. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa starsza.

6. Zapisanych na wycieczkę prosimy o wpłatę 300 złotych do końca maja.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Wesołe Kąt y rodziny : Adamiak, Kawalec, Wrzesińscy, Stępień, Skrzypeccy i ulicy Sienkiewicza rodziny : Betka, Jaskólscy, Chłodni.

8. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd