• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych :Atanazego biskupa i doktora Kościoła, Floriana męczennika, Apostołów Filipa i Jakuba, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. We wtorek uroczystość NMP Królowej Polski głównej Patronki Polski. Msze święte jak w niedzielę.

3. W czwartek o godzinie 16.00 w kościele próba komunijna dzieci klas III. Rodziców prosimy o odebranie pamiątek komunijnych.

4. W piątek od godziny 10.00 odwiedziny chorych. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

5. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne. O godzinie 19.00 msze święte polowe dla mieszkańców Kolonii Raduckiej i Gabrielowa.

6. W niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc maj : módlmy się o wiarę dla młodych.

7. W miesiącu maju odprawiamy nabożeństwo ku czci NMP. W tygodniu nabożeństwo majowe po pierwszej mszy świętej, w niedzielę przed mszą świętą popołudniową.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Sieradzkiej rodziny : Cieślik, Gendek, Kubisiak, Kubisiak, Barańscy, Borek, Lamorscy, Cieślak.

9. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”. Taca inwestycyjna wyniosła 4120 złotych „ Bóg zapłać”.

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd