• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Marka Ewangelistę, Wojciecha biskupa i męczennika głównego Patrona Polski, Katarzynę Sieneńską dziewicę i doktora Kościoła, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W czwartek o godzinie 16.00 w kościele próba komunijna dzieci klas III.

3. W niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy starsza i młodsza.

4. Wyjazd na wycieczkę w Karkonosze w piątek 29 kwietnia . Zbiórka przed kościołem o godzinie 7.30.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Sieradzkiej rodziny : Bereś, Borczyk, Domagała, Bartos, Broczkowscy, Tokarek, Pianka, Sidyk.

6. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!