• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1 . Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc kwiecień : módlmy się za służbę zdrowia.

2. Spowiedź święta rekolekcyjna jutro w poniedziałek od godziny 7.30 – 8.30, po południu od godziny 17.30 – 18.30. Wykorzystajmy obecność wielu kapłanów i nie odkładajmy spowiedzi świętej na czas przed świętami .

3. W piątek o godzinie 17.30 msza święta, po niej „ Droga krzyżowa” ulicami Osjakowa.

4. W następną niedzielę „ Niedziela Palmowa”, która rozpocznie obchody „ Wielkiego Tygodnia Męki Pańskiej”. W czasie każdej mszy świętej poświęcenie palm.

5. Dziękujemy za ofiary na zakup dekoracji i kwiatów do „ Ciemnicy i Grobu pańskiego”mieszkańcom Osjakowa z ulicy Północnej 100 złotych, Częstochowskiej, Topolowej i Piaskowej 675 złotych, Południowej 110 złotych, Walkowa 100 złotych, Felinowa 240 złotych, Dębiny i Skaleńca 110 złotych, Kol. Raduckiej 256 złotych, Raduckiego Folwarku i Stanisławowa 150 złotych, Zofii 150 złotych, Koła Żywego Różańca św. Kazimierza 50 złotych, indywidualnie 100 złotych, ofiary w puszce 195 złotych, „ Bóg zapłać”.

6. Sołtysów prosimy o ustalenie terminu mszy świętej polowej na miesiąc maj.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Częstochowskiej rodziny : Wróbel, Merta, Kempa, Mielczarek, Forenc, Zawadzcy, Domagała.

8. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!