• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1 . W piątek od godziny 10.00 odwiedziny chorych . Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.

2. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach od 3 do 5 kwietnia tj. od niedzieli do wtorku włącznie. Będzie je prowadził ks. Jacek Kapuściński dyrektor Archiwum Archidiecezji Częstochowskiej. Poświęćmy czas na spotkanie z Bogiem słuchając nauk rekolekcyjnych, uczestnicząc w spowiedzi i komunii świętej.

3. Zapisanych na wycieczkę w Karkonosze i Kotlinę Jeleniogórską prosimy o wpłatę 300 złotych do końca marca. Wpłata II raty 250 złotych do 16 kwietnia.

4. Dziękujemy za ofiary na zakup dekoracji i kwiatów do „ Ciemnicy i Grobu pańskiego”mieszkańcom Osjakowa z ulicy Sienkiewicza 200 złotych, Kuźnicy Strobińskiej 55 złotych, ofiary indywidualne 2x50 złotych, „ Bóg zapłać”. Na tacę inwestycyjną złożono 4250 złotych.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Częstochowskiej rodziny : Łakomscy, Pawliccy, Sidyk, Nawojscy, Pawliccy, Gralińscy, Wojciechowska, Graczyk.

6. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!