• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1 . W piątek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy na msze święte , aby przez wstawiennictwo Matki Bożej prosić o potrzebne łaski dla nas, naszych rodzin i świata.

2. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach od 3 do 5 kwietnia tj. od niedzieli do wtorku włącznie. Będzie je prowadził ks. Jacek Kapuściński dyrektor Archiwum Archidiecezji Częstochowskiej.

3. Zapisanych na wycieczkę w Karkonosze i Kotlinę Jeleniogórską prosimy o wpłatę 300 złotych do końca marca. Wpłata II raty 250 złotych do 16 kwietnia.

4. Dziękujemy za ofiary na zakup dekoracji i kwiatów do „ Ciemnicy i Grobu pańskiego”mieszkańcom Józefiny 100 złotych, Gabrielowa 150 złotych, Osjakowa z Osiedla Konopnickiej 580 złotych, Raduczyc 410 złotych, „ Bóg zapłać”.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Częstochowskiej rodziny : Dolata, Dolata, Bernaś, Nowakowscy, Kukulscy, Zimoch, Nykiel.

6. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci, także świece „ paschaliki”na stół wielkanocny w cenie 10 złotych.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd