• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1 . W sobotę uroczystość świętego Józefa Oblubieńca NMP. O godzinie 18.00 msza święta zbiorowa w intencji solenizantów żywych i zmarłych.

2. W okresie „ Wielkiego postu” odprawiamy nabożeństwa pokutne „ Droga krzyżowa” w piątek o godzinie 17.00 i „ Gorzkie żale” w niedzielę o godzinie 15.30. Zachęcamy do modlitwy i rozważania Męki Pańskiej.

3. W ubiegłą niedzielę złożono ofiary na pomoc dla uchodźców z Ukrainy. Ofiarowano na ten cel 6500 złotych „ Bóg zapłać”.

4. Na naszym cmentarzu są do wycięcia suche drzewa. Jedno w miejscu wyrządzonej wcześniej szkody, drugie przy grobach żołnierzy. Zainteresowani mogą zgłaszać się do kancelarii parafialnej.

5. W dniach od 29.04. do 01.05. możliwy wyjazd w Karkonosze i Kotlinę Jeleniogórską. W programie : Trzebnica sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej patronki naszego kościoła, Jelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba. Koszt 550 złotych zawiera : pobyt w hotelu z wyżywieniem, przejazd autokarem, usługę przewodnika, ubezpieczenie, bilety wstępu. Zapisy do przyszłej niedzieli.

6. Tradycyjnie w okresie „ Wielkiego Postu” zwracamy się z prośbą do mieszkańców poszczególnych miejscowości o pomoc finansową na zakupienie dekoracji i kwiatów do „ Ciemnicy i Grobu pańskiego”.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Częstochowskiej rodziny : Kozik, Bugara, Jóźwik, Lebioda,Tokarek, Synowiec, Zając, Gierak.

8. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, także świece „ paschaliki”na stół wielkanocny w cenie 10 złotych. W następną niedzielę taca inwestycyjna.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

Our website is protected by DMC Firewall!