• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W środę zwaną „ Popielcem” rozpoczynamy okres „Wielkiego postu”. Msze święte o godzinie 8.00 i 18.00 z obrzędem posypania popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły.

2. W okresie „ Wielkiego postu” odprawiamy nabożeństwa pokutne „ Droga krzyżowa” w piątek o godzinie 17.00 i „ Gorzkie żale” w niedzielę o godzinie 15.30. Zachęcamy do modlitwy i rozważania Męki Pańskiej.

3. W piątek w naszym kościele uroczystość odpustowa ku czci Patrona św. Kazimierza Królewicza. Msze święte o godzinie 8.00 i 18.00 suma odpustowa, którą odprawi i kazanie wygłosi ks. kanonik Mariusz Bakalarz wicekanclerz Kurii Częstochowskiej. W tym dniu I Piątek miesiąca. Od godziny 10.00 odwiedziny chorych. Spowiedź święta w czasie mszy świętej odpustowej. „ Droga krzyżowa” o godzinie 17.30.

4. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Częstochowskiej rodziny : Steglińska, Porucznik, Koza, Rafałowska, Walczak, Ulańscy, Kałuziak, Kopeć, Mielczarek.

6. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

7. W następną niedzielę po mszach świętych przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz uchodźców z Ukrainy. Prosimy o wsparcie dla naszych sąsiadów będących w stanie wojny. Po mszy świetej o godzinie 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.

8. Taca inwestycyjna wyniosła 3600 złotych „ Bóg zapłać”.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd