• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Piotra Apostoła i jego katedrę, Polikarpa biskupa i męczennika, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Targowej rodziny :Banasiak, Pajor, Kukuł i ulicy Ewarystów rodziny : Kukuł, Kukuł, Tyka, Foltyński, Kubiak.

3. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

4. Dla Fundacji „ Betel”dla niepełnosprawnych sierot społecznych do puszek zebrano 700 złotych „ Bóg zapłać”.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!