• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Jana Bosko kapłana , Agatę dziewicę i męczennicę, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W środę święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte o godzinie 8.00 i 18.00 z modlitwą poświęcenia świec.

3. W piątek od godziny 10.00 odwiedziny chorych. Od godziny 16.45 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

5. W niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 katecheza dla kandydatów do bierzmowania klasy VII.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Północnej rodziny : Makowscy, Kałużny, Lebioda i ulicy Cmentarnej rodziny : Zawada, Kostrzewa, Bator, Bator.

7. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!