• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dziękujemy wiernym naszej Parafii za serdeczne , ciepłe przyjęcie kapłanów w czasie wizyty duszpasterskiej tzw. „ kolędy”. Atmosfera spotkań była odpowiedzią , że wspólna modlitwa, błogosławieństwo kapłana, podjęte rozmowy są naszą chrześcijańską tradycją . Dziękujemy za złożone hojne ofiary zarówno na remont organów, które wyniosły 47, 880,00 złotych, jak również dla kapłanów. Wszystkim mówimy „ serdeczne Bóg zapłać .” Taca inwestycyjna wyniosła 3640 złotych.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych : Franciszka Salezego biskupa i doktora Kościoła, nawrócenie Pawła Apostoła, biskupów Tymoteusza i Tytusa, Tomasza z Akwinu kapłana i doktora Kościoła, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 katecheza dla kandydatów do bierzmowania klasy VIII.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Piotrkowskiej rodziny : Majzer, Wiśniewscy, Blaźniak i z ulicy Północnej rodziny : Podgórniak, Czerniak, Nowak, Radziszewscy, Skorupa.

5. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd